Age Of Tanks Token Nedir Nasıl Kazanılır

Age Of Tanks Token Nedir Nasıl Kazanılır

Yazar Yorum Yap 3 views
Age Of Tanks Token Nedir Nasıl Kazanılır

AgeOfTanks güçlü yatırımcıları olan, oyuncuların kendilerini temsil eden tanklarla oynadığı bir metaverse oluşturan, bir oyun projesidir.

AgeofTanks oyunu aslında stratejik bir kart oyunu, oyunun hikayesi 23100 yılında geçiyor ve oyuncular kendilerini oluşturduğu tanklarıyla temsil ediyorlar. Oyuncular bu metaverse üzerinde kendi tank ekiplerini kurabilir, tüm bu süreç boyunca eğlenebilir, rekabetçi çarpışmalarla diğer oyunculara ve metaverse’e hükmedebilme şansını elde edebilir. Oyun ‘’Play 2 Earn’’ esasına dayanıyor.

Oyuncular oyunun başında basic bir tankla başlıyorlar ve daha sonra geliştirmelerle kendi seviyelerini yükseltiyorlar ve kazanç elde etme imkanı kazanıyorlar. Oyun henüz tam olarak çıkmış değil ama bir gameplay demosu yayınlanmış. Oyunun Blockchain teknolojisi entegre olarak geliştirilmesi oyunculara kendi tanklarına ve eşyalarına NFT ile birlikte tam sahiplik haklarına sahip olma ve istediği gibi ticaretini gerçekleştirebilme hakkı sağlıyor.

Oyun içerisinde oyuncuların tercih edebileceği 4 farklı mod olması planlanıyor ve böylece oyun modu çeşitliliği e artırılarak oyuncuların hem eğlenebilmesini hem de farklı rekabet seviyelerine ulaşabilmesini sağlamak hedefleniyor. Projenin emin adımlarla çalışmalarının sürdüğünü söyleyebiliriz.

Roadmap’ini inceleyecek olursak; bugün de gerçekleşecek olan IDO ile Birlikte staking ve farming imkanları geliştirmeleri ve kullanıma sunulması, Coingecko listelemesi, proje akıllı kontratlarının Audit doğrulamalarının yayınlanması, oyunun Gameplay’i hakkında detaylar ve optimizasyon çalışmaları gerçekleştirilmesi Önemli kısımlardan biri olarak Gameplay Beta test seçeneğinin sunulması, oyunun NFT marketinin geliştirmelerinin gerçekleşmesi, ilk NFT’lerin yayınlanması gibi hedeflerin 2021 bitmeden gerçekleşmesi planlanıyor.

2022 ile birlikte ise oyunun public bir şekilde yayınlanması, arsa satışlarının başlaması, çapraz platform desteklerinin de başlatılması planlanıyor. Oyunla ilgili yayınlanan bilgilere ve verilere bakılacak olursak tank parçaları oyunda büyük bir önem arz ediyor oyunun oynanmaya başlamasıyla birlikte bu tank parçaları oyunun oluşturduğu ticaret hacminin büyük bir kısmını domine edecek ve bu hacmi artıracak gibi duruyor.
Oyunu geliştiren ekibe bakacak olursak; oyun Singapur ve Çinli insanların bulunduğu 15 kişilik hem oyuncu hem de oyun geliştiricisi güçlü bir ekip tarafından geliştiriliyor. AOT geliştirme işlemleri konusunda ekip 9000’den fazla saat harcamış durumda ve çalışmaları da durmaksızın devam ediyor.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Sezer Yıldız