Ape Coin Nedir Geleceği Ve Analizleri 2022

Ape Coin Nedir Geleceği Ve Analizleri 2022

Yazar Yorum Yap 6 views
Ape Coin Nedir Geleceği Ve Analizleri 2022

APE coin geleceği 2022 senesinde Binance listelemesinden sonra adeta çığ gibi büyüyerek sorgulanmaya devam ediyor. Son aylarda en çok konuşulan coinler arasına girmeyi başaran APE coin Binance listelenmesiyle birlikte yatırımcı sayısını da inanılmaz bir oranda artırdı.

Bildiğiniz üzere biz de sirketdedikodulari.com olarak APE coin nedir ve APE coin yorumları makalemizi 17.03. 2022 tarihinde sizlerle paylaşmıştık. Bu makalemiz de en çok ilgi gören yazıların içerisine girerken APE coin fiyat ve grafik hareketleri de olumlu yönde hareket etmeye başladı. Bu sebeple APE coin geleceği ve fiyat tahminlerine yönelik kim ne demiş sizler için derledik.

APE coin geleceği 2022

APE coin geleceği 2022 başlığı altında ünlü kripto para analistleri ve Twitter kullanıcılarının yorumlarına yer verdik. Böylelikle daha sağlıklı bir yol haritasını kendiniz için oluşturabilirsiniz.

 • Apecoin sadece birkaç gün içinde gerçekten ana akım haline geldi. inanılmaz bir nft projesinin bugünlerde başarabilecekleri gerçekten inanılmaz.
 • Bu jetonun ana ekosistemi olan bir sıkılmış maymun NFT’nin fiyatını biliyorsanız, neden terfi ettirildiğini anlayacaksınız.
 • Trickle Down Apenomics diye bir şey var mı? @BoredApeYC ‘nin başarısı, topluma hizmet etmek ve diğerleri için sağlam bir temel oluşturmak olmuştur. Fudders kendi çantalarını karıştırıyor. $APE Hizmet Edilen Bir Milyar.
 • $APE coin özelden soranlar olmuş buradan yanıtlamak istedim. Alım için aceleci davranmamak gerektiğini düşünüyorum çünkü bir anda tüm borsalar listelemeye aldı böyle coinler çok fazla riskli 1 2 gün aradan geçmesi lazım, kalıplar oluştuktan sonra değerlendirilebilir.
 • Fomoya girmiş. Artık dikkatli olunması gereken seviyelerde. APE coin geleceği 2022… Bir anda sert düşüşleri görebiliriz.. Piyasadaki tüm parayı 24h içerisinde çekti. Çok dikkatli olun ‼️Stop koyarak ve sürekli yükselterek hareket edin..
 • $APE almayın şuan bende almadım 2-3$ civarına düşerse almayı planlıyorum. Şuan çok satış baskısı var claim edenler $ape coini satıyor şuan. Düşüş derinleşebilir, ben aldığım zaman yazacağım size.
 • Hey, bir perşembe sabahı altı rakamlı bir airdrop almak için erken uyandım ve şimdi bu gerçek hayat nasıl #APECOIN ile yatağa geri dönüyorum.
 • $APE düştüğünde kıskanç insanlardan tanık olduğum korku tacirliğini düşündüğümü biliyorsun. Daha sonra burada Twitter’da oyunda prestiji ve skini olan biri bariz olanı dile getirdi.
 • İlk heyecan ve hacim yavaşladığında bir veya iki hafta içinde fiyatın $APE ne olduğunu görmek gerçekten ilginç olacak. Ekip duyuruları devam ettirecek mi yoksa sessiz kalacak mı, düşüşü izleyip arzı geri alacak mı?
 • Basitçe söylemek gerekirse… Bu parayı $ape gibi bir şeye yatırmak istiyorum, böylece ailem için biraz para kazanmaya başlayabilirim. bende pek yok.
 • Görünüşe göre bir @BoredApeYC APE satın almak zorunda değilsiniz ya da pis, zengin, dejenere bir kripto NFT kumarbazı olmak için bir airdrop iddiasına sahip değilsiniz. Kaldıraçta $APE eski moda şekilde yapabilirsiniz
 • Haha burada aynı. Aslında binanve’nin $Ape geri çekilmesini sonraki 16+ saat boyunca askıya aldığını gördüğümde $Ape ‘ımı binance’den meta maska aktarmak üzereydim. Sanırım birçoğumuz için şanslı bir kaçıştı. Tanrı’nın yardım etmediğini kim söylüyor, lol?
 • Dün $ape ile hızlı bir şekilde karşılaştım. %70’lik hızlı bir kazanç elde etti, Girdi ve çıktı… Riskli bir ticaretti ama sonunda buna değdi.
 • $APE 3/4’ünü 12-12,40$ arasında sattım. Bence 15-20 dolara gidebilir, ama belirsiz. Saking prop, kod, uygulama, denetim vb. için 16-20 haftaya sahiptir. Uzun süre. 12 dolar kısa süreli sıkışıklık olabilir. Bir sonraki katalizör Animoca oyunu – alıma bağlıdır, daha fazla çalışması durumunda 1/4’ü tutar

APE coin fiyat tahmini 2022

Vakıf, ApeCoin veya ApeCoin DAO’yu kontrol etmez. Vakıf, yalnızca ApeCoin DAO’nun kararlarını denetlemek için var olan bir yönetim Kurulunun yanı sıra ApeCoin DAO kararlarının uygulanmasını sağlamaktan sorumlu bir üçüncü taraf proje yönetim ekibinden oluşur.

APE coin geleceği 2022… Merkezi olmayan bir özerk kuruluş (DAO), ister teknik bir yükseltme isterse yeni bir fikri finanse etme kararı olsun, topluluğun her üyesine önemli kararlar üzerinde oy vermenin en iyi yoludur. Ancak gerçek şu ki, bugün bir DAO bir kira sözleşmesi imzalayamaz veya insanları işe alamaz veya ürün üretemez veya topluluk kendi başına ne yapmaya karar verirse versin. Vakıf, ApeCoin DAO topluluğunun fikirlerinin gerçeğe dönüşmesi için ihtiyaç duydukları desteğe sahip olmasını sağlayan günlük yönetim, defter tutma, proje yönetimi ve diğer görevlerden sorumludur.

ApeCoin DAO’nun en iyi nasıl yapılandırılacağı konusunda güçlü operasyonel deneyime sahip topluluğun belirli üyelerine danışıldı. Bu üyelerin birçoğu, topluluğun kararlarını denetlemek için Kurula katılma isteklerini dile getirdiler ve ApeCoin DAO’nun ademi merkeziyetçiliğini desteklemeye ve ilerletmeye kararlılar. İlk Kurul 6 ay görev yapacak.

Bağış, JGLF için yatırım yapılan bir bağışın güvence altına alınmasına yardımcı olacak ve bundan elde edilen kazanç, Jane Goodall Enstitüsü’nün (JGI) programları için sürekli finansman sağlayacaktır. APE coin geleceği 2022… Bunlar arasında Batı Tanzanya’daki Gombe Stream Araştırma Merkezi’nde (altmış yıldan fazla bir süredir sürekli olarak yürütülen) uzun vadeli araştırmalar, altı Afrika ülkesinde şempanzelerin yaşam alanlarını korumak için toplum merkezli koruma (Tacare), koruma bilimi ve Roots & Ateş eder. Roots & Shoots, her yaştan (anaokulundan üniversiteye) gençleri insanlar, hayvanlar ve çevre için uygulamalı projelerde yer almaları için güçlendirir ve şu anda 60’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

ApeCoin’in NFT sahiplerine tahsisi, lansmandan yaklaşık bir ay önce (02/07/22 – 03/08/22) BAYC ve MAYC’nin ortalama taban fiyatına dayalı bir orantı.

Yuga Labs – Yuga Labs, en iyi Bored Ape Yacht Club’ın yaratılmasıyla tanınan bir web3 şirketidir. ApeCoin DAO’da bir topluluk üyesi olacak ve APE’yi yeni projelerde birincil belirteç olarak benimseyecek.

BAYC – The Bored Ape Yacht Club, jetonun kendisinin maymunlar için bir bataklık kulübüne üyelik olarak ikiye katlandığı NFT’lerde hazırlanmış bir dijital sanat koleksiyonudur.

APE Vakfı – APE Vakfı, ApeCoin DAO’nun kararlarını yönetmek için var olan bir tüzel kişilik olan ApeCoin’in vekilharcıdır.

ApeCoin DAO – Düzlem için, idari yönetmelikleri, amaçlar, işbirlikleri ve daha fazlasıyla alakalı neticeler alacak defi yönetim şemasıdır. ApeCoin DAO üyeliği tüm ApeCoin yatırımcılarına sunulmaktadır.

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu