TronPad İDO’lara Katılım Rehberi

TronPad İDO’lara Katılım Rehberi

Yazar Yorum Yap 20 views
TronPad İDO’lara Katılım Rehberi

TronPad, BSCPad’in IDO çözümlerinin kapsamlı ve kanıtlanmış geçmişini alır ve onu TRON blok zincirinde kullanılabilir hale getirir  gelecek vaat eden TRON ekosistem projelerinin finansmanı kolayca güvence altına almasına ve topluluklarını yeniden başlatmasına olanak tanır.

TRON üzerine kurulan ve TRON ile ortak olan tek IDO platformu olan TronPad, TRON ekosistemi için bir destek sütunu haline geldi. Başlatma paneli, TRON’un DApp ekosisteminin gelişimini hızlandırmaya ve bunun getirdiği başarıyı paylaşmaya yardımcı olacak bir yolla hem topluluğa hem de projelere güç veriyor.

Kapsayıcılığa odaklanmamızın bir parçası olarak, TRON’un geleceğine katılmaya başlamak için platformu kavramanıza yardımcı olacak bu kısa kılavuzu yayınlıyoruz.

Seviyenizi nasıl elde edersiniz ve bir IDO’ya nasıl katılırsınız?

Halka açık bir piyango, ayrı bir piyango katmanı ve garantili katmanlar ile TronPad herkese hitap eder. Her projenin tahsisatının %5’i, herkesin token sahibi olmadan katılabileceği halka gidiyor. %10’u Dünya olarak bilinen piyango katmanına gider, kalan %80’i ise bir havuz ağırlıklandırma sistemine dayalı olarak garantili katmanlar arasında bölünür.
Bunun bir dökümü aşağıda gösterilmiştir.

IDO açıldığında kullanılabilir hale gelen piyango ve garantili katman tahsislerinin ardından, ilk gelene ilk hizmet turu da vardır; burada önceki turlardan satılmayan jetonlar ilk gelende garantili tahsis katmanlarına sunulur. -Ilk verilen esastır.
Katman tahsisleri hakkında daha fazla ayrıntı için lütfen resmi TronPad web sayfasını ziyaret edin.

Artık katman sistemiyle ilgili güncel bilgilere sahip olduğunuza göre, uygunluk kriterlerine bakmanın zamanı geldi. Bu süreç üç basit adımda özetlenebilir:

Bir katmana karar verin ve $TRONPAD jetonlarınızı satın alın. Bunu yapmak için TronPad web sitesini ziyaret edin ve JustSwap için resmi bağlantıyı kullanın. Lütfen unutmayın: piyango katmanına hak kazanmak için minimum 15.000 $TRONPAD jetonu gerekirken, garantili seviye için minimum 50.000 $TRONPAD jetonu gereklidir.

$TRONPAD jetonlarınızı IDO’dan en az 3 saat önce stake edin. Bunu yapmak için TronPad staking platformunu ziyaret edin.

Tek seferlik KYC sürecini geçin. KYC onaylı kullanıcılar TronPad web sitesinde yeşil bir KYC düğmesi görür ve KYC ortağımız KYCAID’den bir onay e-postası almış olur. Lütfen unutmayın: Katmanlar, IDO’dan en az 24 saat önce KYC’ye sahip olmalı ve piyango ve garantili katman için sırasıyla en az 15.000 veya 50.000 $TRONPAD jetonunu stake etmelidir.
Hızlı özet: TronPad IDO’larına katılmak için yukarıda belirtilen üç basit adımı izleyin: TRONPAD’inizi alın, stake edin ve KYC’yi tamamlayın. İşte bu kadar – artık gelecek IDO’lardan oluşan yığılmış dizimize katılabilirsiniz!

Bizi Takip Edin

Yorum yaz

© 2010-2021 coindedik.com - Coindedik. Tüm Hakları Saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Furkan Kadıoğlu